Женский сайт Запорожья WOMAN


Если Вам не пришел код активации на форуме, свяжитесь с администрацией сайта по эл.адресу womanzp(собачка)yandex.ru, указав в письме свой ник, чтобы мы активировали его вручную. Или же каждые два дня все ники будут активированы автоматом.



Текущее время: 23 июл 2019, 17:26

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Податкові пільги на гуртки
СообщениеДобавлено: 09 апр 2019, 11:16 
Не в сети
Super WOMAN
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22 авг 2011, 12:29
Сообщения: 748
Медали: 11
Домовята форума (1) Романтичность форума (1) Детсоветка форума (1) Клубничка форума (1) Любознательность форума (1) Целеустремленность форума (1)
Загадка форума (1) Колкая штучка (1) Мама сыночка (1) Мама доченьки (1) ТОП-100 (1)
Я: Не указано
Детки: 2
З 1 січня 2019 року батьки, які займаються розвитком своєї дитини, мають право на податкові пільги на гуртки.
Чи багато з нас добре знають свої права? Чи задумуються над тим, що держава надає кожному з нас певні привілеї?
До прикладу, чи багато батьків, які віддають свою дитину на гуртки, знають про те, що вони мають право на часткову компенсацію сплачених податків? Скоріш за все, таких небагато.
https://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2477-19
А шкода. Адже з 1 січня 2019 року ті батьки, які займаються розвитком дитини, мають право на податкові пільги на гуртки, дитячі садки та інші програми навчання. Розмір податкової пільги може скласти близько 18% від суми сплачених податків на доходи.
http://tr.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/371740.html
Якщо говорити мовою закону, то відповідно до ст. 166 ПКУ платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.
Членами сім’ї фізичної особи першого ступеня споріднення вважаються її батьки, її чоловік або дружина, діти такої фізичної особи, у тому числі усиновлені.
До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача).
У зазначених документах обов’язково має бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).
Тобто, по-перше, батькам необхідно щомісячно збирати квитанції по оплаті послуг того персоналу, який вчить дитину в гуртку. По-друге, у роботодавця станом на кінець року взяти довідку про всі доходи, які вони мають за місцем роботи. По-третє, подати в державну фіскальну службу по місцю реєстрації податкову декларацію.
Водночас для того, аби таку знижку отримати, батькам необхідно укласти офіційний договір з таким закладом освіти, де буде вказано осіб, які надають такі освітні послуги, вартість цих послуг та термін навчання.
Згідно з п. 5 ст. 79 Закону № 2145 встановлено, що розмір та умови оплати за навчання, підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації, за надання додаткових освітніх послуг встановлюються договором.
Договір укладається між закладом освіти і здобувачем освіти (його законними представниками) та/або юридичною чи фізичною особою, яка здійснює оплату.
При цьому в договорі про навчання має бути зазначено прізвище, ім’я та по батькові особи, яка буде безпосередньо навчатися (дитини).

«Вторая половинка есть у мозга, жопы и таблетки. А я изначально целая!» Фаина Раневская


Вернуться к началу
 Профиль  
 


 Заголовок сообщения: Re: Податкові пільги на гуртки
СообщениеДобавлено: 25 июн 2019, 11:38 
Не в сети
Лучезарная WOMAN
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 31 июл 2011, 21:08
Сообщения: 107
Откуда: Ленинский район
Медали: 2
Детсоветка форума (1) Первопроходцы форума (1)
Имя: Анастасия
Я: Мама
Детки: Машенька
Многие государственные кружки или бесплатные или стоят копейки. За что ещё просить компенсацию? Вместо спасибо, ещё просить доплатите мне, за о, что я к вам хожу)))))))))


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
POWERED_BY
Русская поддержка phpBB

Администрация woman.zp.ua не несет ответственности за текст в сообщениях, оставленных пользователями форума.