Женский сайт Запорожья WOMAN

Если Вам не пришел код активации на форуме, свяжитесь с администрацией сайта по эл.адресу womanzp(собачка)yandex.ru, указав в письме свой ник, чтобы мы активировали его вручную. Или же каждые два дня все ники будут активированы автоматом.

Текущее время: 16 дек 2018, 08:21

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Интервью с !МАРІЯ!
СообщениеДобавлено: 03 окт 2013, 08:36 
Творческая беспорядочность

Медали: 21
Светлячки форума (1) БАОБАБочки форума (1) Золотые ручки форума (1) Шеф-повар форума (1) Шопоголик форума (1) Сердце форума (1)
Мама сыночка (1) Мама доченьки (1) За рассказ о родах (1) Будьмо! (1) За статью (1) За идею! (1)
Первопроходцы форума (1) Активистка форума (1) Игроман форума (1) ТОП-100 (1) Конкурс лучшая кукла-голопопик (1) Конкурс ретро игрушек (1)
Конкурс поделок (1) Масленица (1) Декабрьский марафон-2015 (1)
Я: Мама
Детки: сыночек и малышка
Знак зодиака: Телец
!МАРІЯ!: "Завдяки коханому я побачила другу половину Всесвіту!"

Прекрасная женщина по имени !МАРІЯ! пришла на Женский форум WOMAN 7 августа 2012 года. За это время успела написать 1812 сообщений и зарекомендовать себя очень уравновешенным, мудрым, гармоничным человеком. По словам Маши, на ее «уравновешенность» оказывает влияние… гороскоп. По знаку зодиака !МАРІЯ! – Весы. «Скільки себе пам'ятаю, то я завжди у пошуках тієї точки, коли терези зупинилися, знайшли своє положення... Проте, щоб знайти цю точку, можна побувати в найрізноманітніших ситуаціях: від крайніх гарних до крайніх негарних. Радує, що з роками крайність все тихіша. І коливання не такі різкі»… Но обо всем по порядку…

БЛИЦ-ОПРОС
Любимый цвет - зелений
Любимый фрукт, овощ - черешня/морква
Любимая музыка (песня) - Moonsocket – Expression Of Loneliness
Любимый фильм - "Вогнем і мечем"
Любимый актер, актриса - Пета Уілсон/Метт Деймон
Хобби - Фото, скрап, література
Девиз по жизни - "Женщины, как биологический вид, гораздо ближе к цветам, чем к людям" (Отто Вейнингер).

Изображение

Маш, какой ты была в детстве? Какие твои самые яркие воспоминания, связанные с детством?

Якщо за спогадами рідні, то я була неслухняна. Думаю, маялася зі скуки, бо за мною наглядала старенька прабабуся. Батьки й бабуся - на роботі. Ходила і в сад, але нічого такого зі спогадів звідти не привнесла. В школі перші роки дружила з хлопцями. Так згадує мама. Я чомусь не дуже ці нюанси чітко вимальовую. Найцікавіше почалося зі старшх класів. Це був період міцної шкільної дружби. У нас склалася величезна компанія. Ми всі свята разом відзначали, на вихідних - разом. Випав перший сніг - як маленькі в сніжки граємося. Останні випускні класи були ось такою аурою сповнені. Тому і зараз від спілкування із шкільними друзями в серці тепло лишилося: вітаємо один одного, ділимося новинами. Може й не такою масовою компанією, але з багатьма товаришуємо.

Коль уж заговорили о школе. Ты, наверное, хорошо училась? Какие предметы были любимые-не любимые? Кем хотела стать? Было ли желание связать свою жизнь с журналистикой или судьба сама привела на это поприще?

Вчилася я посередньо. Десь до 9 класу. А потім трапився такий цікавий момент. Ну не так, щоб за день, але кілька разів наш класний керівник зібрала 5-6 учнів на "нараду". Мовляв, у вас потенціал, візьміть себе в руки, ми вас виведемо у медалісти. Тільки ж по-спражньому візьміться за цю мету. Не знаю, чи це була спланована акція, але нас так замотивували чітко, що й справді я закінчила школу із золотою медаллю разом із тими 5-6 однокласниками.

Прихильність до мовних предметів проявилася із захопленням вчителями, які їх викладали. А може просто вони розкрили природні ресурси? Вчитель що української, що російської мови горіли своєю справою. Тому написання творів, література і були до душі. От скажімо, пригадався урок, де ми проходили Цвєтаєву. Наша Ірина Вікторівна принесла з собою метроном. І під його цокання читала нам Реквієм поетеси... Я вже й не згадаю тангенси-котангенси, а цей момент, творчий підхід - як зараз перед очима...

...Ще згадалося, що десь у старших класах, коли ще був розквіт серіалів перших, у нас була мода на вирізки про їх акторів. І ці юнацькі модні мотиви відкрили мені газетний світ. Тільки спершу я щось шукала вибірково, а потім почала захоплюватися друкованими ЗМІ як самостійним продуктом: мене вражало, як газета може зібрати в собі стільки тем! Бувало, що в кіосках преси я могла купити 7-8 видань. Весь тиждень збирала із кишенькових грошей на них. Згадую Теленеделю, Говорить і показує Україна... Все це і складалося в певний пазл.

Тільки вступала я на "російську мову". Мені здавалося, що з неї мої знання надійніші для вступу. Проте під час підготовчих занять педагог із української мови порадила, щоб я здала й на "журналістику" документи (вона тоді на філологічному факультеті як спеціальність рахувалася), бо в мене є чуття мови. Це коли я правил не знаю, але чомусь роблю-пишу-аргументую правильно. Того року дозволялося подавати на три спеціальності пакет документів. Встигла в останній день подачі заяв і вступила і на російську, і на журналістику на умовах бюджетного навчання.

Считаешь ли ты, что женщина должна постоянно развиваться? Или же достаточно реализовать себя как матери? Что вообще, по-твоему, нужно женщине, чтобы чувствовать себя счастливой?

Повинна? Якийсь тут відтінок важкий. Я навпаки, життя і розвиток вважаю абсолютними синонімами. Мама - це малюсенький сегмент великого кола, поруч із амплуа дружини, особистості, друга, фахівця, майстра якоїсь справи etc... Правда, варто уточнити, що в різні пори життя, обсяг цих сегментів може геть коливатися. Ну той же декрет. Сегмент мами іноді і до 90% може природньо розтягувати - як малюк тільки-но народився. А коли вже виринув у доросле життя - тим самим цей сегмент звузив до малюсенької шпаринки. Ну ось така собі математика мені уявилася. Мабуть, її і дозволю собі включити у запоруку того прекрасного стану щастя. Тобто я щаслива тоді, коли розвиваюся, коли всьому свій час, і все органічно вплітається у моменти долі.

Изображение

Ты - мама трех дочерей. Думала ли ты (или мечтала ли ты) о том, что у тебя будет трое детей?

Моє сімейне, шкільне, соціальне виховання випало на такий час, коли родинні цінності були не на перших місцях. Після школи в пріорітетах чітко стояли такі кіти як освіта, фахові висоти, кар'єра... Побільше бізнеса, ділових сфер. Якби на мою долю припало якесь таке оточення, я не виключаю, що щиро пристала б до табору чайлдфрі. От ніяк ніде не згадую жодної своєї мрії, де б фігурувала дитина, більше того, не одна. Ну ще чоловік припускався. Але не більше...

А от з курса п'ятого якийсь поворот в інший бік трапився. За студентські роки вдалося почерпнути багато чого з подорожей, підпрацювань за фахом. Ковток соціального втамував отой професійний голод. Тому в цей момент, мені здається, і почався мій внутрішній пошук себе, другої половинки. Я стала готова до створення родини хоча б з двох її складових.

Так, может, жажда по социальному и порождает голод профессиональный? Как замещение одного другим? Или, может, наоборот, профессиональное вытесняет социальное?
Что заставило сделать тебя этот, как ты его называешь, "социальный глоток"?

Чому ж. Вони можуть комфортно співіснувати. Просто після накопичення отих всіх прагнень: освіти, роботи, професійної самореалізації, їх не можна було не втілити у життя. От звідти і ковток.

Чему тебя научили твои дети, каждая беременность, каждые роды?

Моя перша вагітність була вже після 2 років сімейного життя. Планована, омрійлива. Але все одно доня впала, як сніг на голову. І в побутовому, і в духовному сенсі. Так що своєю появою вона навчила мене бути мамою. Їй в цьому допомогли численні прогресивніші мої подруги-знавці сучасних теорій Комаровського, свідомого батьківства і всього подібного... Так що мені лишалося тільки бути "на хвилі" всього, що почерпнулося. І насолоджуватися, розвиваючи відкритий потенціал вже по другому й третьому колу. В моєму випадку, чим далі з вагітностями, пологами - тим краще було: і по відчуттям, і по тому, як все складалося.

Изображение

Если говорить об осознанном родительстве, считаешь ли ты, что наши дети помогают нам становиться духовно глубже и богаче?

Безумовно допомагають. Я впевнена, що не ми дітей виховуємо, а вони нас. На жаль, правда, що моє покоління трохи десь у зародках радянське треба виховувати...

Кстати, как ты отреагировала, когда узнала, что беременна в третий раз? Не испугала ли тебя эта новость? Ведь тебе предстояло третье кесарево сечение?

Відреагувала прекрасно. Я попередньо щільно вивчала медичні моменти. Три операції нормально переносяться порівняно здоровим жіночим організмом. Тим більше, багато, що можна спланувати. Хоча острах ніхто не відміняв. Думки, а раптом щось не так, плекалися гормонами сповна. Але це я про фізичні реакції. Головне - що ми з чоловіком, донечками були духовно і психологічно готові до третьої дитинки.

Это прекрасно, когда дети растут в атмосфере любви и полной семейной гармонии. Кстати о гармонии. Всегда ли все гладко? Удается ли тебе сглаживать острые углы? Кто чаще готов идти первым на компромисс?

Незважаючи на глибокі теоретичні знання, в житті вони використовуються хіба що на 10%... Я не знаю, чому так? От не варто кричати на дітей, правда? Погано і тобі самій, і дітям... Але всі кричать час від часу, в тій чи іншій пропорції... Не варто бурчати на чоловіка просто, коли сама не з тої ноги встала, але всі бурчать інколи. Тому я, відверто кажучи, не вважаю своє життя гармонічним. От те, що намагаюся цього прагнути, - правда. А щодо гострих кутів, то у нас в родині з цим традиційно: чоловік - сила, ріка, поток, а я - тиха гавань, яка частіше уступить. Але я цього вчилася. На жаль, у моєму оточенні було більше прикладів жінок, які на скаку з конями пораються та у вогонь без роздумів.

Изображение

Ты писала, что у тебя с мужем значительная разница в возрасте (26 лет - авт.). Была ли это любовь с первого взгляда?

Ні, не з першого погляду. У нас скоріше службовий роман був, бо ми разом працювали, були знайомі як колеги.

Как к твоему, тогда еще будущему, мужу отнеслись твои близкие? Сразу ли приняли? Имело ли это для тебя значение?

Щодо рідні, то тут не було аніяких перепон. Всі рідні поставилися до мого рішення настільки толерантно, наскільки це можна уявити. Я в душу їм не зазирала прямо, думаю, там могли бути і бурі, і вагання, і страшні наміри "щось зробити", проте я на той час від батьків, рідні існувала доволі автономно: територіально, фінансово. Зараз через роки мені приємно від такого кредиту довіри: для мене це приклад, як самій поводитися з власними дітьми. Хочеш в них щось закласти - берися до справи у перші 4-6 років юного життя. Виховувати в 23-25 (чи забороняти щось, що стосується таких тонких граней, як вибір другої половинки)? Нонсенс...

Вася - людина, яка справляє позитивне враження в контексті рідні. Його дуже полюбила моя прабабуся, яка для мене була наче другою мамою, біля неї, здебільшого, минуло моє дитинство.

Чем он тебя покорил?

Щодо моїх особистих рефлексій, то зустріч із моїм майбутнім чоловіком проходила під частими натяками в стилі "дежа вю"... Крім привабливий, турботливий, серйозний, у нас збігалися численні пункти життєвих пріорітетів: від побутових до громадсько-політичних. Родинні цінності зіграли свою роль, так.

Ощущается ли в быту разница в возрасте?

Момент величезної різниці у роках турбував тільки з точки зору суспільної реакції. Мені здається, що на рівні кохання, об'єднання своєї долі з іншої, люди закохуються в якісь нетілесні субстанції. Мої очі стирають у коханому сивину чи зморшки. Побутово не сильно це заважає. Адже яким є чоловік у побуті, він таким був і у 20 років (я не вірю жінкам, які розповідають, що ми одружилися, а він змінився... всі людини апріорі рівні протягом життя... і тільки наше до них ставлення може змінюватися). А от деякі тематичні моменти (які по віку ще захоплюють мене) йому щиро не цікаві. Ну і навпаки. Та це не перепона. Достатньо кожному виділяти свободу і ці ланки не страждатимуть!

Изображение

Не посещали ли тебя мысли: "Вот через десять лет мне будет еще столько-то, а ему уже столько-то..."

От чомусь не турбували такі роздуми. Я взагалі така непродумана людина. Часто мої подруги більш меркантильні в гарному розумінні цього слова, дорікали, що нащо було стільки дітей, нащо було в такий мезальянс пірнати... Та в мене більш розвинуті емоції, образи. Мало холодного розрахунку.

Ось зараз читаю "Гаррі Поттера" Роулінг, а там є момент, де Поттер зустрічається із чарівним дзеркалом, бачить там свої мрії. А Дамблдор підказує йому, що щаслива людина побачить там лише себе, а та, що у пошуках - бажані образи. Це корисно, але головне не застрягнути тільки на етапі колихання своїх мрій і все. Так от я часто зависаю от на такому. А, наприклад, Вася, кардинально інший. Він точно в дзеркалі побачив би самого лише себе. Більше того, ще й мене час від часу відривав би від рожевих окулярів. тут ми дуже взаємовигідні.

А якщо взагалі тверезо все оцінити, то ми ще й однаково можемо прожити: Вася підтягнутий, спортивний, щодня на зарядці. Лежати за газеткою на дивані або грати в танчики - мені цього годі і уявити. Ще й підтягнутися треба, щоб прожити хоч би стільки, скільки й він!

На цю ж тему крутиться та ж поттерівська цитата Дамблдора: "Біда в тому, що людям властиво вибирати якраз те, що для них найгірше"... Правда, філософськи? Можна гладко прожити самотнім, працювати над собою, приймати дари життя... Але ні - ми занурюємося у нетрі випробувань. Без них так сумно і прісно....

Сколько вы уже в браке? Чему тебя научил твой муж? Как ты думаешь, чему ты его научила?

Десятий рік ми разом уже. А про навчання... Не думаю, що це не дуже влучна характеристика. Скоріше, я сама розвиваюся, чогось прагну на фоні сприятливої атмосфери пари..... Ну нічого конкретного і не згадається, що я не вміла, а тут раз - навчилася. Цікаво і мудро придумала природа, створивши в цьому світі тільки чоловіка й жінку. Це два полюси, навколо яких є все. Так що завдяки коханому я побачила другу половину Всесвіту. Або тільки підглянула, бо ще багато чого ще доведеться пізнати. Вибач, що я такими абстракціями мислю, бо в поняття, що я навчилась, або навчила його мені важко вкласти якісь побутові нюанси. Ще важче поглянути на нас відсторонено, сказати, чому я навчила? Може оточуючим краще б було видно.

Ще цікава паралель, це взаємодія родових гілок. От в цілому у Васіного роду я багато чого навчилася: іншого способу мислення, не гіршого-кращого, просто іншого. З роками все цікавіше те, що почерпнула, бачити в дітях.

Изображение

Спасибо, Маша, за такие чистосердечные и глубокие ответы. Очень по-философски получилось. Думаю, твои ответы кого-то заставят задуматься, кого-то, может, даже пересмотреть свои ценности, но уж точно никого не оставят равнодушными.

WomanZP специально для woman.zp.ua

Заголовок сообщения: Re: Интервью с !МАРІЯ!
СообщениеДобавлено: 03 окт 2013, 09:47 
V.I.P. WOMAN

Медали: 9
Детсоветка форума (1) Любознательность форума (1) Дружелюбие форума (1) Золотые ручки форума (1) Мама сыночка (1) За рассказ о родах (1)
ТОП-100 (1) Креативная WOMAN (1) Рукодельница года (1)
Я: Не указано
Спасибо за интервью большое! :) Читала с удовольствием. Маша для меня - один из примеров воплощения женственности и материнской мудрости. Просто хочется, чтоб таких людей было побольше у нас!

Если вашего ухода никто не заметил, скорее всего, вы не зря ушли…
Л.Толстой

СообщениеДобавлено: 03 окт 2013, 11:23 
V.I.P. WOMAN

Медали: 10
БАОБАБочки форума (1) Детсоветка форума (1) Любознательность форума (1) Целеустремленность форума (1) Золотые ручки форума (1) Милосердие форума (1)
ТОП-100 (1) Узнай форумчанку (1) ТОП-10 (1) Рукодельница года (1)
Я: Супер WOMAN
Знак зодиака: Лев
интересно было почитать, спасибо :) а про работу Машину ничего не спросили, а мне вот интересно кем была Маша до того как стала МЕга-мамой и женой :)

Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води…
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.

СообщениеДобавлено: 03 окт 2013, 11:28 
Творческая беспорядочность

Медали: 21
Светлячки форума (1) БАОБАБочки форума (1) Золотые ручки форума (1) Шеф-повар форума (1) Шопоголик форума (1) Сердце форума (1)
Мама сыночка (1) Мама доченьки (1) За рассказ о родах (1) Будьмо! (1) За статью (1) За идею! (1)
Первопроходцы форума (1) Активистка форума (1) Игроман форума (1) ТОП-100 (1) Конкурс лучшая кукла-голопопик (1) Конкурс ретро игрушек (1)
Конкурс поделок (1) Масленица (1) Декабрьский марафон-2015 (1)
Детки: сыночек и малышка
Знак зодиака: Телец
Вредная писал(а):
интересно было почитать, спасибо :) а про работу Машину ничего не спросили, а мне вот интересно кем была Маша до того как стала МЕга-мамой и женой :)

журналистика... есть вопрос о профессии, но да, без места работы.

СообщениеДобавлено: 03 окт 2013, 12:10 
V.I.P. WOMAN

Медали: 14
БАОБАБочки форума (1) Любознательность форума (1) Фея форума (1) Золотые ручки форума (1) Шеф-повар форума (1) Изюминка форума (1)
Сердце форума (1) Мудрость форума (1) Муза форума (1) Похвастушка форума (1) Первопроходцы форума (1) Активистка форума (1)
Игроман форума (1) ТОП-100 (1)
Детки: Дочь, сын, внучка, 2
Знак зодиака: Близнецы
Вредная писал(а):

У меня вопросов не было по поводу профессии Марии - все стало понятно сразу. :) Цельная натура,глубокая личность это тоже было понятно и до интервью. Мне показалось, что она и в детстве отличалась от сверстников мудростью не по возрасту. Такие девочки, как правило, в мужья себе выбирают мужчин постарше - со своими одногодками им не интересно. У меня в роду много примеров тому ;-) и все браки были удачными! В интервью Мария была, на мой взгляд, предельно искренна. Спасибо за откровенность и будьте счастливы!

Когда человек делает нам больно, то, скорее всего, сам он глубоко несчастен. Счастливые люди не хамят в очередях, не скандалят в транспорте( на форумах!), не сплетничают о коллегах. Счастливые люди в другой реальности. Это им ни к чему.

СообщениеДобавлено: 03 окт 2013, 12:34 
V.I.P. WOMAN

Медали: 5
Красотулька форума (1) Романтичность форума (1) Детсоветка форума (1) Любознательность форума (1) ТОП-100 (1)
Я под впечатлением! Всегда с интересом читаю Машины сообщения. Столько в них мудрости, именно житейской мудрости, а не книжной... Столько любви к деткам, столько доброты... Особенно мне нравится, когда в какой-нибудь теме разгорается спор и тут появляется !Мария! и так как-то спокойненько всех усмиряет: мол, девочки, чего ж ругаться... :) Маша, спасибо тебе, что ты есть. :grin: И спасибо Юле за интервью. :)

Жизнь проще не становится, но думать о жизни становится проще. (Евгений Гришковец)

СообщениеДобавлено: 03 окт 2013, 12:48 
Сумасшедшая оптимистка

Медали: 13
Светлячки форума (1) Клубничка форума (1) Золотые ручки форума (1) Шопоголик форума (1) Мама сыночка (1) Мама доченьки (1)
За рассказ о родах (1) Будьмо! (1) ТОП-100 (1) WOMAN-квест (1) День Св.Валентина (1) Креативная WOMAN (1)
Рукодельница года (1)
Детки: Сержик и дочУля
Знак зодиака: Козерог
єтого интрвью я ждала))
с удовольствием почитаю вечером

Изображение

СообщениеДобавлено: 03 окт 2013, 14:07 
V.I.P. WOMAN

Медали: 16
Светлячки форума (1) БАОБАБочки форума (1) Детсоветка форума (1) Фея форума (1) Изюминка форума (1) Милосердие форума (1)
Сердце форума (1) За рассказ о родах (1) Будьмо! (1) За статью (1) За идею! (1) Первопроходцы форума (1)
Активистка форума (1) ТОП-100 (1) Узнай форумчанку (1) Конкурс масок (1)
vitaminka писал(а):
єтого интрвью я ждала))

И я ждала :)
Спасибо. :-)x

Прилежной девой и хозяйкой
Пришла на форум мама зайки.
И с той поры: и днем, и ночью
По сайту businka хлопочет.

СообщениеДобавлено: 03 окт 2013, 16:19 
V.I.P. WOMAN

Медали: 6
Светлячки форума (1) Дружелюбие форума (1) Мама сыночка (1) Игроман форума (1) ТОП-100 (1) Масленица (1)
Детки: Егорка и Тимурка
Знак зодиака: Овен
очень интересное интервью, действительно не оставило равнодушным. Вот как бывает в жизни складывается, планируешь одно, а на пути тебя ждут совсем другие повороты( я о детках)

Изображение

СообщениеДобавлено: 03 окт 2013, 21:03 
V.I.P. WOMAN

Медали: 18
БАОБАБочки форума (1) Красотулька форума (1) Детсоветка форума (1) Любознательность форума (1) Фея форума (1) Шеф-повар форума (1)
Шопоголик форума (1) Колкая штучка (1) За рассказ о родах (1) Будьмо! (1) ТОП-100 (1) Конкурс ретро игрушек (1)
Масленица (1) День Св.Валентина (1) ТОП-10 (1) Фитнес-WOMAN (1) Цветочная WOMAN (1) Рукодельница года (1)
Детки: сынуля
Знак зодиака: Козерог
Интересное интервью. задумалась. ты большая молодец! замечательная мама и отличная жена. счастья и любви вашей семье на век!

Изображение
Изображение

СообщениеДобавлено: 04 окт 2013, 08:16 
WOMAN-UA

Медали: 17
БАОБАБочки форума (1) Детсоветка форума (1) Дружелюбие форума (1) Шеф-повар форума (1) Изюминка форума (1) Муза форума (1)
Похвастушка форума (1) Мама доченьки (1) За рассказ о родах (1) Будьмо! (1) Почетная мамочка (1) ТОП-100 (1)
Конкурс ретро игрушек (1) День Св.Валентина (1) Декабрьский марафон-2015 (1) ТОП-10 (1) SUРER-МАМА (1)
Я: Любимая жена
Детки: донечки
Знак зодиака: Весы
Ну спасибі, Юлю! Ніяково, правда... Ще й з анонсом в новинах... А я думала, що це мені вуха надув учорашній природній апокаліпсіс, так горіли... А тут слава привалила :hihi:
Чоботар з чоботами тепер...

Ну для Вредной тоді ще кину (бо роботу свою люблю і поважаю):

text.foto:
А де працюєш, Машо? Яким був твій професійний шлях?

Я редактор університетської газети в ЗНУ. Після закінчення цього ж вишу лишилася в його ЗМІ. Тодішньому ректору спала на думку ідея на базі університету випускати обласну газету "Наш Город". Вона колись вже виходила в Запоріжжі. А це її відновили на пару років, але скоро й закрили, не пішла вона не місцевому ринку, не балансу локального вищого навчального закладу. То я почала пробу пера з цієї газети і потім перейшла в
, куди й хочеться повернутися після декрету.
Проте і під час студентства вдалося відчути смак професії. У нас передбачені численні практики. Найтепліші спогади - це можливість стажувань у львівських газетах, на ТБ, а у нас в Запоріжжі майже півтора рокиу я була діджеєм на "Запоріжжя-FM", трохи читала там новини, вела ефір, мала кілька радіопрограм. Ще лишилися гарні враження і від Запорізької обласної державної телерадіокомпанії, де теж вдалося кілька сюжетів змайструвати. І все таки газета ближче мені за духом.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Щастя в тобі!

Тендітна жінка та душевна мати.
!МАРІЯ!, безперечно так тримати!
Ви – наш Кобзар: так щиро (й безкоштовно)
Вчите не забувати рідну мову.

СообщениеДобавлено: 04 окт 2013, 11:00 
V.I.P. WOMAN

Медали: 9
Детсоветка форума (1) Любознательность форума (1) Дружелюбие форума (1) Золотые ручки форума (1) Мама сыночка (1) За рассказ о родах (1)
ТОП-100 (1) Креативная WOMAN (1) Рукодельница года (1)
Це Юлія Володимирівна на останньому фото?

Если вашего ухода никто не заметил, скорее всего, вы не зря ушли…
Л.Толстой

СообщениеДобавлено: 04 окт 2013, 11:41 
V.I.P. WOMAN

Медали: 10
БАОБАБочки форума (1) Детсоветка форума (1) Любознательность форума (1) Целеустремленность форума (1) Золотые ручки форума (1) Милосердие форума (1)
ТОП-100 (1) Узнай форумчанку (1) ТОП-10 (1) Рукодельница года (1)

Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води…
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.

СообщениеДобавлено: 04 окт 2013, 14:17 
Умная Блондинка

Медали: 8
Детсоветка форума (1) Дружелюбие форума (1) За рассказ о родах (1) Будьмо! (1) ТОП-100 (1) Конкурс масок (1)
День Св.Валентина (1) Цветочная WOMAN (1)
Детки: Сонечка
Очень интересное интервью! Спасибо!

Для своих детишек мамы –
Чародеи и шаманы.
В Новый год Викуля с крошкой
Стали вдруг сороконожкой.

СообщениеДобавлено: 02 фев 2014, 15:47 
Непревзойденная WOMAN

Медали: 2
Масленица (1) Декабрьский марафон-2015 (1)
Детки: Машенька
Знак зодиака: Рак
Почитала интервью с Марией и так поеяло чем-то домашним, теплым, уютненьким...)

СообщениеДобавлено: 17 фев 2014, 18:59 
Дружелюбная WOMAN

Медали: 1
За рассказ о родах (1)
Маша, я для себе тебе завжди держу за приклад! Багато у чому. І особливо - в мудрості, розважливості, толерантності.... Я рада, що мені пощастило зустрітися з тобою по життю.
І це не тому, що ти моя кума, що ми знайомі вже 14 (ого!) років, і не тому, що я люблю рулєтікі в виконанні твоєї мами))))))

Дело не в дорогах, которые мы выбираем, а в том, что внутри нас заставляет выбирать эти дороги.
--- Я желаю всем счастья ---

СообщениеДобавлено: 21 фев 2014, 21:12 
WOMAN-UA

Медали: 17
БАОБАБочки форума (1) Детсоветка форума (1) Дружелюбие форума (1) Шеф-повар форума (1) Изюминка форума (1) Муза форума (1)
Похвастушка форума (1) Мама доченьки (1) За рассказ о родах (1) Будьмо! (1) Почетная мамочка (1) ТОП-100 (1)
Конкурс ретро игрушек (1) День Св.Валентина (1) Декабрьский марафон-2015 (1) ТОП-10 (1) SUРER-МАМА (1)
Я: Любимая жена
Детки: донечки
Знак зодиака: Весы
ната 2012 писал(а):
Почитала интервью с Марией и так поеяло чем-то домашним, теплым, уютненьким...)

ну десь таким і є життя зараз, правда, для балансу можна додати тоскність декрету та гострі рефлексіїї від дитячих хворей, різних кризів їхніх...

ЛенаZ писал(а):
Маша, я для себе тебе завжди держу за приклад! Багато у чому. І особливо - в мудрості, розважливості, толерантності.... Я рада, що мені пощастило зустрітися з тобою по життю.
І це не тому, що ти моя кума, що ми знайомі вже 14 (ого!) років, і не тому, що я люблю рулєтікі в виконанні твоєї мами))))))

моя ріднесенька!!!! це все взаємно!!!!!!!!!!!!!

Щастя в тобі!

Тендітна жінка та душевна мати.
!МАРІЯ!, безперечно так тримати!
Ви – наш Кобзар: так щиро (й безкоштовно)
Вчите не забувати рідну мову.

Часовой пояс: UTC + 2 часа