Запорiзька книжкова толока: 27-29 жовтня

kopiya_22382173_1362699517190967_5189772778728586143_o.jpg

Где: Козак-Палац
Когда: 27-29 октября
Формат: літературно-мистецький фестиваль
Цена: вхід вільний

Запорізька книжкова толока знову збирає шанувальників книг і читання на триденний літературно-мистецький фестиваль і масштабний книжковий ярмарок. Понад 200 заходів для дорослих і дітей: зустрічі з авторами та презентації, дискусії і круглі столи, творчі воркшопи та майстер-класи, художні виставки й фотоекспозиції, покази документальних фільмів, театральні та музичні перфоманси, майданчик робототехніки та улюблене "Книголісся". Приходьте 27-29 жовтня в "Козак-Палац" - буде книжково!
«Запорізька книжкова толока» – триденний літературно-мистецький фестиваль, що об’єднує масштабний книжковий ярмарок і понад 200 заходів для дорослих і дітей – зустрічі з авторами, презентації і читання, дискусії і круглі столи, воркшопи, майстер-класи, художні та фотоекспозиції, покази документальних фільмів, театральні та музичні перфоманси, знову збирає шанувальників книг та читання 27-29 жовтня.
https://www.facebook.com/booktoloka/

#ЗКТ – щорічний фестиваль у Запоріжжі, наймасштабніша літературно-мистецька подія на південному сході України. Захід проводиться в жовтні Центром мистецтв "Арт-Простір" і партнерськими організаціями.

#ЗКТ – триденний книжковий ярмарок за участі кращих українських видавництв, плюс ще понад 200 фестивальних подій і заходів для читачів будь-якого віку та різних літературних уподобань.

#ЗКТ – насправді не лише про книги. Толока об'єднує навколо книжкової теми виставки ілюстрацій і плакатів, музичні виступи і покази документального кіно, театральні постановки і перфоманси, освітні майданчики та форуми, чарівний сімейний простір «Книголісся» й інші творчі проекти.

#ЗКТ – це близько 10 тисяч відвідувачів, яким потрібна українська книга та цікава сучасна культура. Це понад 200 волонтерів, мотивованих до культурного перетворення свого міста. Це відкритий простір, де кожну подію ми прагнемо зробити так, щоб вона надихала і заряджала творчою енергією на повну.

#ЗКТ не завершується самим лише фестивалем. Під брендом Толоки в Запоріжжі щомісяця відбуваються презентації книжкових новинок, зустрічі з відомими митцями та інші заходи.

Фотограф Денис Минаев Запорожье

Кадрим Продакшн

Новости Запорожья

Сейчас на сайте

Сейчас на сайте 0 пользователя и 6 гостя.

Реклама

Реклама на WOMAN

 

 

(с) Все права защищены