календарь беременности

роддома Запорожья

 

 

З нагоди святкування Всесвітнього дня книги Міжнародний фестиваль «Запорізька книжкова толока» запрошують усіх 23 квітня долучитись до акції «Запорізький ФлешБук»

kopiya_2vlnssfyr48.jpg

Где: Маяковского
Когда: 23 апреля
Время: 14.00
Формат:  флешбук


З нагоди святкування Всесвітнього дня книги Міжнародний фестиваль «Запорізька книжкова толока» запрошує усіх 23 квітня долучитись до акції «Запорізький ФлешБук».

Ідея акції дуже проста: зібрати разом – для читання та спілкування просто неба – якомога більше тих, кому небайдужі літературна творчість, українська мова, сучасна культура та рідне місто.

“Ми пропонуємо кожному, хто розділяє наше захоплення, 23-го квітня прийти з улюбленою книгою на площу Маяковського та протягом години взяти участь у наймасштабнішому міському читанні. Цим ми хочемо привернути увагу містян, журналістів, представників місцевого політикуму до того факту, що Запоріжжя є містом активних, освічених і творчих людей. Це місто, що цінує книгу і прагне розвитку”, – зазначають організатори “ФлешБуку”.

Оргнізатори пропонують долучитись до акції не тільки звичайним читачам, а й бібліотекам та культурним закладам.

“Якщо 23-го квітня ви планували проведення тематичних заходів до Всесвітнього дня книги, пропонуємо вам у цей день о 14:00 символічно приєднатись до наших читань, а саме”:

• Ініціювати міні-флешбук на відкритих майданчиках біля вашої бібліотеки – це одночасне читання книжок великою кількістю людей у публічному просторі. Можна мотивувати учасників акції до знайомств та обміну улюбленими книгами – аби все було щиро, із задоволенням, у компанії добрих друзів і на підтримку спільної ідеї.
• Запросити до участі в акції своїх читачів, волонтерів, друзів і всіх, кому не байдужі теми книги й літературної творчості. Для ширшого охоплення аудиторії ви можете заручитись підтримкою місцевих журналістів та використовувати можливості соціальних мереж. Оскільки захід проходитиме в межах співпраці з міжнародним фестивалем «Запорізька книжкова толока», ми надамо вам необхідний мінімум інформації та наші логотипи.
• Зробити фото- або відеофіксацію вашого заходу (за можливості та наявності техніки). Викласти в будь-якій соцмережі з хештегом #ФлешБук_Зп
• Матеріали за підсумками «Запорізького флешбуку» будуть поширені в соціальних мережах, на сайті «Запорізької книжкової толоки», у запорізьких ЗМІ.
• Завдяки вашій енергій та натхненню, ваше місто / містечко / село стане одним читацьких центрів Запорізької області. А Запорізкий край заявить про себе, як такий, що цінує традиції книгочитання і де живуть небайдужі, творчі люди.

«Запорізький ФлешБук» пройде 23-го квітня на площі Маяковського. Початок акції о 14:00.

Фотограф Денис Минаев Запорожье

Кадрим Продакшн

афиша Запорожья

Новости Запорожья

Сейчас на сайте

Сейчас на сайте 0 пользователя и 410 гостя.

Реклама

Реклама на WOMAN

 

 

(с) Все права защищены