календарь беременности

роддома Запорожья

 

 

Театр кукол приглашает на спектакли

kopiya_afisha_oktyabr_.jpg

Где: театр кукол
Когда: октябрь
Время:  11.00
Стоимость: 30 гривень


«Аладдин и волшебная лампа» (на русском языке)
Восточная сказка о любви простого юноши Аладдина к дочери султана. Злой колдун ищет волшебную пещеру, в которой спрятана лампа с Джинном. С помощью лампы  он мечтает стать владыкой мира и жениться на принцессе. В итоге Джинн становится другом  юноши и все делает для того, чтобы принцесса вышла замуж за Алладина.

"ВАРВАРИНІ        ХИТРОЩІ"
Змалечку, батьки розповідають своїм дітям про різні небезпечні ситуації,  які з ними можуть трапитися у житті. Чи завжди діти дослухаються до порад своїх батьків? Вистава «Варварині хитрощі» розповість про незвичайні пригоди, в які потрапили головні герої – веселі Зайченята та в інтерактивній формі надасть можливість маленьким глядачам вивчити і запам’ятати правила поведінки на дорозі, отримати знання з пожежної безпеки та збереження власного життя.

"Вередливе зайченя"
Жило-було Зайченя, якому усе було не так. Весь час він вередував. Ні з ким не хотів говорити, ні з ким не хотів гратися, ні з ким не хотів дружити. За це його і прозвали – Букою. Одного разу у віконечко його будиночка постукала справжня біда. Це був страшний Вовк, але на допомогу Зайченяті прийшли діти, які стали для нього справжніми друзями. І тоді Зайченя зрозуміло, що без друзів жити не можна. Подивіться нашу виставу і самі у цьому переконайтеся.

"Про капризную гусеницу и влюбленного червяка"
Надоели жителям леса проделки вредной Гусеницы. На общем совете решили выгнать Гусеницу  подальше от дерева. А в ее домике поселить Бабочек из  цветочной поляны. Как сложилась судьба вредины зрители узнают, посмотрев сказку.

764 23 64

Фотограф Денис Минаев Запорожье

Кадрим Продакшн

афиша Запорожья

Новости Запорожья

Сейчас на сайте

Сейчас на сайте 0 пользователя и 29 гостя.

Реклама

Реклама на WOMAN

 

 

(с) Все права защищены