П`ять Хрещенських вечорів

kopiya_pyat-kreschenskikh-vecherov_48.jpg

Когда: 19-23 января

Где: театр им.В.Магара

Січневі дні - пора для дружніх розмов, теплих зустрічей, яскравих вражень. Запорізький академічний театр ім. В. Г. Магара збирає на своїй сцені кращих музикантів України і світу, щоб подарувати запоріжцям п'ять неповторних вечорів у колі зірок музичного небосхилу!

 

19 января - Концерт «Viva Belcanto». 50-90 гривень.

Концертный эстрадно-симфонический оркестра под руководством дирижера Сергея Скрипника с участием солистов Днепропетровского театра опреы и балета.

Ведущая: Елена Скрипник

 

20 января

Спектакль «Сватання на Гончарівці»

25-60 гривень

Якщо Вам до смаку український гумор, якщо Ви захоплюєтесь українськими народними звичаями та піснями, якщо Ви не можете без сміху дивитись на Стецька та його недолугі залицяння – тоді комедія Григорія Квітки-Основ’яненка саме для Вас!

 

 

21 января - Концерт ансамблю стародавнього церковного співу «Стрітення». 30-80 гривень.

Раніше колектив під керівництвом Ігора Сахно слухачі знали ще як «півчих храму Трьох Святителів». Ансамбль "Стрітення" виник 1990 року і початково складався з двох студентів та одного випускника Харківського інституту мистецтв. Не зважаючи на те, що після закінчення інституту учасники ансамблю роз'їхалися по різних містах, колектив не припинив свого існування. В даний час творчий колектив нараховує від трьох до семи півчих.

Керівник ансамблю — регент церковного хору Ігор Леонідович Сахно, відомий дослідник стародавньої церковної музики та камерний виконавець. Ним розшифровано та перекладено на сучасну п'ятилінійну нотацію величезну кількість стародавніх рукописів.

Під керівництвом Ігора Сахно ансамбль став лауреатом міжнародного церковно-півчого фестивалю імені архідиякона Костянтина Розова (Москва, 1993), двічі володарем Гран-прі на всеукраїнських фестивалях-конкурсах "Глас Печерський" (Київ, 1999, 2000). У 2005 році "Стрітення" отримує запрошення від відомого культурного діяча Франції Домініко Веллара на славнозвісний фестиваль середньовічної музики в Тороні; З 1999 по 2005 рік "Стрітення" видало шість компакт-дисків, один з яких - "Древнее богослужебное пение Византии, Грузии и Древней Руси" - було у 2004 році номіновано в категорії "Євангельські пісні" відомою незалежною американською музичною асоціацією "Just Plain Folk Music Awards".

 

22 января


Театр им.В.Магара


Концерт Національного камерного оркестру «Київські солісти»

 

Національний камерний ансамбль «Київські солісти» — музичний колектив, створений в Києві 26 червня 1995 року. З 2010 року має статус національного камерного ансамблю.

Високий поетичний дух артистів у поєднанні з притаманним українській музичній культурі авангардизмом підкорював світову публіку в таких відомих залах як Люксембурзький палац та «ЮНЕСКО» в Парижі, Коміше Опер в Берліні, Велика Національна філармонія у Варшаві, “Flagey” у Бельгіії, РадіоКультурхауз у Відні, «Еспланада» в Сінгапурі, Всесвітня виставка «Експо-2005» в Японії. Ансамбль - запрошений учасник міжнародних фестивалів імені Д.Ойстраха (Пярну, Естонія), сучасної музики «Варшавська осінь» (Варшава, Польща), сучасної музики у Кракові (Польща), класичної музики у Рурі (Німеччина), Міжнародний фестиваль симфонічної музики в Алжирі та «Музичні прем`єри сезону», «Київ Музик Фест», «Гогольфест», «Chamber Art Music» в Україні.

 

23 января


Пастіччо «Дар Ізори»


25-60 гривень

Хрестоматійна історія в трактовці Пушкіна і Римського-Корсакова переходить в нову іпостась на сцені нашого театру. Як відомо, в ті часи, коли створювалася п'єса, а згодом опера, поширеною була думка, що Моцарта отруїв Сальєрі. Сьогодні цю думку спростовано і існують декілька версій смерті геніального композитора.Але не це стало приводом для нової постановки прославленої опери. Залишаючи сюжетну лінію незмінною, ми сфокусуємо увагу глядачів на самому факті трагічної приреченості Генія в отруєному заздрістю і зневірою суспільстві «нормальних людей».

 …Остання болісна година життя композитора. Ізора (ім’я пушкінського янгола смерті) спустившись з небес, розігрує зі своїми акторами перед Моцартом містерію його переходу в інший світ.

Змінюючи акценти, постановники вирішують цю історію в жанрі пастіччо. Пастіччо (італ. pasticcio, фр. pastiche - букв. 'паштет') – популярний в минулі століття жанр опери, суть якого полягає в змішуванні музики кількох авторів задля створення нової опери. В пастіччо "Дар Ізори" звучатиме музика трьох авторів - Миколи Римського-Корсакова, Вольфганга Амадея Моцарта і американського композитора ХХ ст. Мортона Фельдмана.

 

Фотограф Денис Минаев Запорожье

Кадрим Продакшн

Погода

Новости Запорожья

Сейчас на сайте

Сейчас на сайте 0 пользователя и 3 гостя.

Реклама

Реклама на WOMAN

(с) Все права защищены