Экскурсии по Запорожью на самолете

Когда: выходные дни
Время: по договоренности

А вы знали, что в Запорожье есть такая услуга как "Воздушная почта" #повітрянапошта? Ну, например, ваша вторая половинка находится в другом городе (Украины) , а вам вот срочно захотелось ее удивить. Та-дам, воздушная почта в помощь. 2-3 часа и подарок (письмо, груз) уже у адресата. 
А можно просто взять, да и махнуть в небо над Запорожье #хочувнебо. А что? Интересно ведь увидеть свой город с высоты птичьего полета!

Сайт: хочувнебо.укр
ФБ: https://www.facebook.com/hochuvnebo/

 

Послуга "Політ на замовлення"
Зробіть найвишуканіший подарунок собі та своїм рідним. Відкрийте для себе краєвиди рідного міста з висоти пташиного польоту та пробудіть в собі любов до авіації. Наша команда професіоналів допоможе Вам у цьому.
#хочувнебо #політназамовлення #cityfly

Послуга "Власний літак"
Якщо Ви твердо вирішили стати частиною авіації та бажаєте придбати власний літак - ми з радістю допоможемо Вам з клопітким процесом оформлення документів та з безпосередньою доставкою літака з будь-якої частини світу до його нового власника.
#власнийлітак #хочувнебо #оформлення

Послуга "Повітряна пошта"
Мрієте здійснити швидку та безпечну доставку у будь-який куточок нашої країни? Ласкаво просимо до нас! За 2-3 години Ваш вантаж чи персональний лист швидко та надійно здолає до 500 км!
#хочувнебо #повітрянапошта

Фотограф Денис Минаев Запорожье

Кадрим Продакшн

Новости Запорожья

Сейчас на сайте

Сейчас на сайте 0 пользователя и 12 гостя.

Реклама

Реклама на WOMAN

 

 

(с) Все права защищены